Kripto Para

Cardano (ADA) Önemli Ortaklığını Duyurdu!

Cardano (ADA) geleceğe hazırlanıyor. Önemli bir ortaklığa imza attı!

Kripto para ekosistemindeki PoS algoritmasına sahip en büyük (piyasa değeri) akıllı sözleşme platformu olan Cardano yeni ortaklığını duyurdu. Anonim cüzdanlarla alakalı düzenleyicilerin yaptığı çalışmalar Hoskinson ve ekibini tedirgin etmiş olacak ki böyle bir ortaklığa imza attılar. Peki bu durum kullanıcılarda nasıl karşılık bulacak?

Cardano (ADA) ve Blockpass Ortaklığı

Cardano’nun ticari kolu EMURGO, düzenleyici uyumluluk sürecinde zincir içi KYC’yi başlatmak için Blockpass ile ortaklığını açıkladı. Bu iş birliği sayesinde Blockpass, Blockpass uygulamasına Cardano kripto adresleri ekleyecek ve KYC gereksinimlerini optimize ederek Cardano ekosistem projeleri için zincir üstü KYC hizmetleri sunacak.

Yakın tarihli bir duyuruda ortaklığın arkasındaki mantığı açıklayan EMURGO, özellikle DeFi ve NFT alanında, Cardano’nun blockchain teknolojisi üzerinde çalışan ve geliştirilen merkezi olmayan uygulamalarla Web3 dünyasına doğru önemli bir geçişin sürdüğünü belirtiyor.

EMURGO, “Bu uygulamalar topluluklarını büyüttükçe ve Cardano ekosistemine daha fazla kullanıcı getirdikçe, zaman içinde belirli proje ve kuruluşların, kullanıcılarının düzenlemeye tabi sektörlere erişmesi için uygulamalarında hızlı ve kolay KYC hizmetleri sunmalarına ihtiyaç duyulacak” dedi.

Cardano (ADA)

Ağ üzerinde geliştirilmekte olan yaklaşık 900 proje var. Rakam, IOHK Başkan Yardımcısı Tim Harrison’ın toplamın 500 civarında olduğunu paylaşmasının ardından Mart ayından bu yana yaklaşık 400 arttı. SingularityNET ile birlikte geliştirilen AGIX ERC20 Dönüştürücü bu hafta yayına girdi. SingularityNET özellikle DeFi sektörü için ağa önemli avantajlar sağlayacak. ERC20 tokenleri köprülenecek ve Cardano ağında kullanımına imkan tanınacak.

Kurucu Charles Hoskinson kısa süre önce YouTube kanalında yayınlanan bir videoda, Haziran ayında yapılacak olan Vasil Hard Fork yükseltmesinin “Cardano‘ya büyük bir performans artışı” ve akıllı sözleşme yetenekleri sağlayacağını belirtti.

Vasil hard fork’un 29 Haziran 2022’de yapılması planlanıyor ve uygulandıktan sonra Cardano (ADA) kullanıcıları ve geliştiricileri için akıllı sözleşme yeteneklerini ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Bu da Cardano tabanlı DeFi protokolleri Ardana (DANA), Liqwid Finance vb. için bir sonraki teknik ilerleme dalgasını tetikleyecektir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu