Kripto Para

Büyük İşlemler Dikkat Çekti!

Kripto para balinaları bir şaka coin’e büyük ilgi gösteriyor gibi görünüyor. Bu işlemler fiyat artışları ile aynı zaman denk geliyor. 

WhaleStats bir Binance Coin balinasının büyük bir Dogecoin (DOGE) işlemi gerçekleştirdiğini bildirdi. Bunun yanında diğer balinalar tarafından da 361 milyon adet DOGE işlemi gerçekleştirildi.

9 Milyonluk Dogecoin İşlemi

8.999.983 adet Dogecoin satın alan balina, WhaleStats verilerine göre en büyük 72 BNB balinası olarak yer alıyor. 0x51ca31fc7efb55db794378695ef3506aba0883d2 adresi ile işlem yapan balinanın 296.301 dolar değerinde Binance Coin bulundurduğu ifade ediliyor. Balinanın BNB’leri portföyünün %20’sinden fazlasını oluşturuyor.

Ancak bu noktada BNB balinasının en büyük yatırımının Binance Coin olmadığını belirtmek gerekiyor. DODO yatırımcının kripto para yatırımının %25’inden fazlasını oluşturuyor ve balinanın elinde 366.885 dolar değerinde DODO bulunuyor. Cüzdanın topla değerinin ise 788 bin dolar üzerinde olduğu görülüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Balinalar 361 Milyon Dogecoin Transfer Etti

Dogecoin Whale Alert, son 10 saat içinde, çok fazla DOGE’nin taşındığını ortaya koydu.  Böylece, bir düzineden fazla işlemde Dogecoin balinaları tarafından 361 milyondan fazla token işlemi gerçekleştirildi. Aralarındaki en büyük işlemlerde ise 100 milyon de 70 milyon adet DOGE taşındı.

Bu büyük işlemlerin sebebi net bir şekilde bilinmese analistler fiyatlardaki artışlarla birlikte gerçekleşiyor olmasına dikkat çekiyorlar. Son 24 saat içinde tüm piyasada görülen toparlanma ile birlikte piyasanın ilk şaka coin’i olan DOGE’nin fiyatı da gözle görülür bir şekilde arttı.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu