Kripto Para

Bitcoin Ne Zaman Yükselecek: BTC Grafikleri! 

Bitcoin (BTC), kısa vadeli bir yükseliş formasyonunda işlem görüyor ve birden fazla zaman diliminde yükseliş sinyali veriyor gibi görünüyor. 

Analistlere göre Bitcoin (BTC), kısa vadeli bir yükseliş formasyonunda işlem görüyor ve birden fazla zaman diliminde yükseliş sinyali veriyor gibi görünüyor. Peki, BTC için önemli noktalar nereler? 

Bitcoin Fiyat Grafikleri 

Analizlere göre haftalık grafik, BTC’nin 25 Nisan1 Mayıs haftasında bir düşüş grafiği oluşturduğunu gösteriyor. Grafik, fiyatın 2022’nin başından beri işlem gördüğü aralıkta ortaya çıkmış gibi görünüyor. 

Buna ek olarak analistler teknik göstergelerin karışık sinyaller verdiğini ifade ediyor. RSI ve MACD’nin her ikisi de düştüğü için ilk okuma düşüş eğilimi olarak görülebilir. Ek olarak, RSI 50’nin altında ve MACD negatif. 

Bununla birlikte analistlere göre hem RSI hem de MACD, gizli yükseliş farklılıkları oluşturdu. Bu tür farklılıklar genellikle trendin devam ettiğinin işaretleri olarak kabul edilir. Ayrıca haftalık zaman diliminde meydana gelmeleri nadir ve önemli bir yukarı doğru harekete yol açması bekleniyor. 

Buna ek olarak analistler, BTC‘nin Nisan 2021’deki en düşük seviyelerinden beri yükselen bir destek çizgisinin üzerinde işlem görüyor olmasının mümkün olduğunu ifade ediyor. 

Bitcoin’de Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? 

Günlük grafik, BTC’nin 28 Mart’tan bu yana düştüğünü gösteriyor. Düşüş, 1 Mayıs’ta 38.376 dolara kadar derinleşti. Fiyat bundan sonra 37.500 dolarlık yatay destek alanında toparlandı ve şu anda 0.618 Fib geri çekilme destek seviyesini 38.600 dolardan geri alma sürecinde. Analistlere göre bu durum yönünde bir gelişme olabilir çünkü bu durumda 37.500 dolar ile 38.600 dolar arasında güçlü bir destek olduğu görülüyor.  

Öte yandan altı saatlik grafik ayrıca BTC‘nin 17 Nisan’dan bu yana azalan bir kanal içinde işlem gördüğünü gösteriyor. Bu model, bir yükseliş modeli olarak kabul ediliyor ve dolayısıyla kısa vadede analistler bir yükselişin gelebileceğini ifade ediyor. 


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu