Kripto Para

“Bitcoin (BTC), Bu Fiyat Seviyelerine Gerileyebilir!”

Kripto para analisti, 2014 ve 2018 yıllarındaki tarihsel teknik görünüme dikkat çekti ve yatırımcıları uyardı.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medya hesaplarında “Rager” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki son durumu değerlendirdi. Analist, 2014 ve 2018 yıllarındaki büyük ölçekli düşüşlere işaret etti ve tarihsel teknik görünüme göre kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin devam edebileceğine yönelik düşüncelerini paylaştı.

Analiste Göre Kripto Para Piyasasındaki Düşüş İvmesi Devam Edebilir

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda tarihsel teknik görünüme dikkat çekerek 2014 ve 2018 yıllarında kripto para piyasasında kaydedilen büyük ölçekli değer kayıplarına işaret etti. Analist, kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin bir süre daha devam edebileceğine yönelik düşüncelerini paylaşırken, lider kripto para birimi Bitcoin’in henüz dip fiyat seviyelerine ulaşmadığını savundu.

Ayrıca analist, Bitcoin’in S&P 500 ile son dönemlerde yükselen korelasyonuna da dikkat çekti ve mevcut koşulların kripto para piyasası adına düşüş sinyalleri verdiğini belirtti. Analiste göre kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin bir süre daha devam etmesi durumunda, Bitcoin’in 11.000 dolar fiyat seviyelerine kadar gerilemesi dahi söz konusu olabilir.

Bitcoin (BTC), Yeni Haftaya Yükseliş ile Başladı

Yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başlayan Bitcoin (BTC), yeniden 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı ve 30.450 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyelerini aşması ile birlikte değer artışlarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği yükseliş hareketlerinin ardından 2.055 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, hafta başındaki bu yükseliş ile birlikte 1, 1,36 trilyon dolara ulaştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu