Kripto Para

Avalanche, Terra ve Chainlink Yorum! Güncel Fiyat Tahminleri!

Bitcoin yazı hazırlandığı sırada 43.060 dolardan alıcı buluyor. Walmart haberi direkt olarak kripto para ekosistemiyle ilgili olmadığı için fiyatı etkilemedi. Amerikalı perakende devi kendi kripto para birimini ve NFT çalışmasını başlatacak. Herhangi bir kripto para projesinin altyapısından yararlanma ihtimali şimdilik yok görünüyor. Piyasalar nispeten durağan ve Bitcoin 44.000 doları aşıp burada kalıcı olamıyor. Yeni haftaya hazırlanırken Avalanche, Terra ve Chainlink için güncel fiyat yorumlarını ele alıyoruz.

Avalanche (AVAX)

AVAX, %61,8 Fibonacci desteğinden geri döndükten sonra, 22 Aralık’ta üç haftanın en yüksek seviyesini test etmek için (13 Aralık’ın en düşük seviyesinden) %67,8’lik şaşırtıcı bir yatırım getirisi kaydetti. O zamandan beri, AVAX %37,58’lik bir geri çekilme gördü ve 79,3 dolarlık desteği test etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Geçen hafta, çift dipli (yükseliş) bir model oluşturduktan sonra, 96,4 $ seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaştı. Şimdi, 96 dolarlık bölge, AVAX boğaları için üstesinden gelinmesi gereken hayati bir nokta. Yazı hazırlandığı sırada AVAX 93,15 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. RSI, bir yükseliş trendinin ardından yükseliş okumalarını işaret etti. Ayrıca, DMI bir yükseliş tercihi gösterdi. Ancak ADX, AVAX için önemli ölçüde zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Terra (LUNA)

8 Ocak’ta üç haftanın en düşük seviyesini gördüğünden beri, LUNA %61,8 seviyesinden döndükten sonra etkileyici bir şekilde %38,5’lik bir toparlanma gördü. LUNA %38,2, %23,6 destek seviyesini geri aldı ve 4 saatlik 2050200 SMA’yı geçti. Şimdi, boğalar için test noktası 92 dolar seviyesinde kaldı. Fiyat negatife dönerse desteğini %23,6 seviyesinde ve ardından 20SMA (kırmızı) bulur.

LUNA yazı hazırlandığı sırada 86,06 dolardan alıcı buluyor. RSI, orta çizginin üzerinde dik bir eğim gördü. Ayrıca, Supertrend yeşil bir sinyal verdi. Bununla birlikte, OBV son artışla daha düşük zirveler kaydetti ve zayıf bir satın alma baskısına işaret etti.

Chainlink (LINK)

LINK boğaları, geçen ay 22,42 dolar seviyesini dört kez yeniden test etti. Düşen kama (yeşil) kopuşun son 12 gün içinde iki yukarı kanalla sonuçlanmasından sonra nihayet bu seviyeyi aştılar. LINK, 11 Ocak’ta yedi haftanın en yüksek seviyesine ulaşana kadar (1 Ocak’ın en düşük seviyesinden) %50,2’lik bir yatırım getirisi kaydetti. LINK, 25,7 dolarlık desteği yaklaşık altı haftalık direncinden çevirdi. Osilatör hacmi, 6 Ocak’tan bu yana sürekli olarak daha düşük zirveler kaydetti ve son birkaç gün içinde zayıf bir yükseliş rallisine işaret etti.

Yazı hazırlandığı sırada fiyat 25,76 dolardan alıcı buluyor. Bununla birlikte, ADX, LINK için zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu