Kripto Para

Algorand (ALGO) Yükselişini Engelleyen Sebepleri Sıraladı!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Tanınmış kripto para analisti Algorand (ALGO) hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yeniden yükselişin önündeki ALGO’ya özel engeller neler? Bitcoin bir süredir 30.000 doların üzerinde alıcı buluyor ve Terra UST yıkımının etkileri zaman geçtikçe azalıyor. Peki ALGO yatırımcılar için iyi bir seçenek mi?

Algorand (ALGO) Yükselir Mi?

Coin Bureau analisti 2 milyonu aşkın takipçisinde ALGO hakkında önemli bilgiler verdi. Ethereum’a meydan okuyan Algorand, ATH seviyesine yeniden ulaşabilecek mi? Algorand şu anda pazardaki ALGO arzının katlanarak büyümesi de dahil olmak üzere bir dizi temel zorlukla karşı karşıya ve genel korku havası onu baskılamaya devam ediyor.

Tanınmış analist şunları söyledi;

“İlki, Algorand’ın kullanıcı benimseme konusundaki bariz eksikliği. Son zamanlarda ele aldığım hemen hemen her akıllı sözleşme kripto para birimi, yalnızca son birkaç ayda kullanıcı tabanında üstel bir büyüme gördü, ancak bu üstel büyüme Algorand’da o kadar belirgin değil. Bunun, DApp’leriyle [merkezi olmayan uygulamalar] etkileşimde bulunmak için kullanılan Algorand cüzdanlarının, Metamask gibi diğer tarayıcı uzantılı cüzdanlar kadar tanıdık veya kullanıcı dostu olmadığı gerçeğine dayandırılabileceğini düşünüyorum”.

Fiyatın daha fazla baskı görmesini ise buna bağlıyor.

Algorand (ALGO) Token Ekonomisi

Algorand‘ın tokenomikleri hala o kadar müthiş değil ve ALGO’nun ilk yatırımcıları için hızlandırılmış hak kazanmanın sona ermesi, ALGO’nun fiyat hareketine hiç yardımcı olmadı. İşleri daha da kötüleştirmek için, arz piyasaya girmeye devam ediyor. Algorand Vakfı’nın eski CEO’su Sean Lee, Ocak ayındaki bir sunumda, ALGO’nun arzının yalnızca 2021’de 1,4 milyardan 6,3 milyarın üzerine çıktığı gerçeğini doğruladı.

Coin Bureau analisti ALGO için yeterli talep olmadığı için sorunların daha da derinleştiğini söylüyor.

“ALGO’ya fazla talep olmamasının temel nedeni, Algorand’ın dikkatini bireysel kullanıcılar ve yatırımcılar yerine kurumlara ve kurumsal yatırımcılara hitap etmeye odaklamış olmasıdır”.

Bu sorunlara rağmen kripto analisti, akıllı sözleşme platformunun kurumsal yatırımcılara odaklanma stratejisi başarılı olursa yeni rekorlar kırabileceğini söylüyor.

“Algorand’ın üzerinde çalışması gereken birkaç şey var, ancak kurumsal benimsemeye odaklanması verimli olursa, ALGO’nun önceki ATH seviyesini aşması mümkün olabilir”.

ALGO yazı hazırlandığı sırada 0,45 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu