Kripto Para

4 Altcoin Listelenecek, Fiyatı Yüzde 150 Arttı! Popüler Borsa Bu Kripto Paraları Listeliyor!

Kripto paraların ani fiyatlamalarını tetikleyen en önemli olaylardan biri de listelemelerdir. Global bir borsada herhangi bir kripto para listelenirse genellikle fiyatı artar. ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase 4 yeni kripto parayı listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase 4 Yeni Altcoin Listeliyor

Öncelikle bu kripto paraları Coinbase borsasına şu an itibariyle transfer edebilirsiniz. Gerek likidite koşulları oluşursa yatırımcılar 13 Ocak 2021 (yarın) Türkiye saatiyle 21:00 itibariyle alım/satım işlemlerini yapabiliyor olacak. Inverse Finance (INV), Liquity (LQTY), Polyswarm (NCT) ve Propy (PRO) yatırımcıları şimdiden varlıklarını Coinbase cüzdanların transfer edebilir.

Inverse Finance (INV)

Ethereum tabanlı bir tokendir. INV, borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak için merkezi olmayan bir platform olan Inverse Finance platformunu destekler. Gelecekteki yükseltmeler ve kararlar için kullanıcılar bu tokeni oy vermede de kullanabilecek. Ayrıca platformdaki finans ürünlerin yönetimi içinde INV token kullanılıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Liquity (LQTY)

ETH’yi teminat olarak kullanan %0 faizli krediler için merkezi olmayan bir borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum tokenidir. Krediler, LUSD adı verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen ücretlerin bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilir.

PolySwarm (NCT)

Kötü amaçlı azılımları tespit etmek için bir topluluk ve ağ olan PolySwarm‘a güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. NCT ödülleri, ilgili siber güvenlik verilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır. Beyaz şapkalı hackerlara raporladıkları bug/zafiyet vesaire sebebiyle ödeme yapar.

Propy (PRO)

Uluslararası gayrimenkul işlemleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tabanlı tokendir. PRO token, tapu ve tapu sözleşmelerini değiştirmek ve oluşturmak gibi platform ücretlerini ödemek için kullanılır.

Coinbase ve Kripto Paralar

Geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinde daha fazla kripto para listeleyeceğini duyuran Coinbase onay süreçlerini daha da hızlandırdı ve 2021 yılında yaklaşık 80 kripto para listeledi. Aynı zamanda borsada işlem gören bir şirket olan Coinbase bu konuda diğer kripto para borsalarına göre çok daha titiz davranmaktadır.

Kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda daha fazla kripto para listelemeyi kendine hedef edinen şirket yakın zamanda Goldfinch Protocol (GFI), DESO, API3 (API3), Bluezelle (BLZ), Gods Unchained (GODS), Immutable X (IMX), Measurable Data Token (MDT), Ribbon Finance (RBN), Circuits of Value (COVAL), IDEX (IDEX), Moss Carbon Credit (MCO2), Polkastarter (POLS), ShapeShift FOX Token (FOX), Spell Token (SPELL) ve SuperFarm (SUPER)’ı listelemişti.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu