Kripto Para

2022, Kripto Ekosistemi Adına Nasıl Bir Yıl Olacak?

Binance CEO’su, yakın tarihli bir röportajında regülasyonların önemine vurgu yaptı ve kripto ekosistemi adına 2022 yılı beklentilerini paylaştı.
Binance CEO'su Changpeng Zhao, Kripto Paraların Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Cointelegraph’ın Youtube kanalında yaptığı son röportajında kripto para birimlerine ilişkin 2022 yılı beklentilerini dile getirdi. Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin dijital varlıkları düzenlemede giderek daha önemli roller üstlenmesi ile birlikte kripto para birimlerinin benimsemesinin de önemli ölçüde artacağını dile getirdi.

Binance CEO’sundan Açıklamalar

Cointelegraph ile Youtube’dan gerçekleştirdiği röportajda Chanpeng Zhao, kripto benimsemesinin 2022 yılında önemli bir artış gösterebileceğine yönelik düşüncelerini dile getirdi. Binance CEO’su, son dönemlerde dünyanın dört bir yanından çok sayıda ülkeye çeşitli ziyaretlerde bulunduğunu ve izlenimlerinin oldukça olumlu olduğunu ifade etti. Regülatörlerin yıl içerisinde yasal düzenlemeler adına önemli adımlar atmaya başlayabileceğini ifade eden Zhao, kripto para birimlerinin global ölçekteki benimsenme oranlarında 2022 yılı içerisinde büyük bir artış görülebileceğini de sözlerine ekledi.

Yasal düzenlemelerin kripto para birimlerinin geleceği açısından oldukça önemli olduğunu vurgulayan Chanpeng Zhao, yeniliği ve inovasyonu teşvik eden, ancak aynı zamanda geniş çaplı bir yatırımcı koruması sağlayan regülasyonların sektörün büyümesinde kritik bir rol oynayacağını dile getirdi.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakalayan Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 40.000 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ethereum (ETH) da piyasadaki düşüş eğiliminin etkisiyle son haftalarda kaydettiği değer kayıplarının ardından 3.000 dolar fiyat seviyelerine geri çekildi. Piyasadaki çoğu altcoin, lider kripto para birimi Bitcoin’in yenide düşüşe geçmesi ile çift haneli değer kayıpları kaydetmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise hafta içerisinde yeniden 2 trilyon doların altına geriledi.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu